Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odnawiacz meble woskowane i lakierowane drewno jasne Starwax 200 ml

Odnawiacz meble woskowane i lakierowane drewno jasne Starwax 200 ml

24,98
/ szt.
124,90
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odnawiacz do mebli, jest produktem, który z powodzeniem odnowi meble w Twoim domu. Produkt przyda się do wyposażenia Twojego schowka ze środkami czyszczącymi. Preparat doskonale odświeża kolor, dzięki czemu meble odzyskają ładną prezencję. Dodatkowo odnawiacz odpowiednio nabłyszcza powierzchnię nadając jej subtelny połysk.

   Cechy i zalety

    Produktem, który z pewnością przyda się podczas czyszczenia mebli w Twoim domu, jest odnawiacz. Preparat z powodzeniem zastosujesz do jasnych mebli woskowanych lub lakierowanych, jak i boazerii. Produkt doskonale oczyszcza powierzchnię z plam, dlatego pomoże odświeżyć np. Twój stolik lub szafkę nocną, nadając im estetyczny wygląd. Odnawiacz dodatkowo odpowiednio nabłyszcza powierzchnie mebli, dzięki czemu zyskują ładny i efektowny połysk. Płyn preparatu wyróżnia się właściwościami barwiącymi, które niewątpliwie zniwelują wszelkie odbarwienia. Odnawiacz naniesiesz na mebel przy pomocy bawełnianej ścierki, którą uprzednio zwilżysz płynem. Następnie kolistymi ruchami rozprowadzisz produkt na zanieczyszczonej plamami powierzchni.

    • Maskuje rysy
    • Odświeża kolor
    • Nadaje połysk

    Specyfikacja techniczna

    MarkaStarwax
    PostaćCiecz
    Kod produktu3365000436059