LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Breezz line black 60 czarny matowy

Odpływ liniowy Breezz line black 60 czarny matowy

368
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Breezz line black 60 czarny matowy to element, który pozwoli Ci na rezygnację z brodzika lub progu prysznicowego. Wykorzystasz go w łazience przeznaczonej dla osób z ograniczeniami ruchowymi. W zestawie znajdziesz też matę izolacyjną. Z jej pomocą unikniesz uszkodzenia instalacji nadmiarem wilgoci przedostającej się przez nieuszczelniony próg.

   Cechy i zalety

    Marzysz o estetycznie wykończonej łazience? Chcesz czegoś więcej niż klasyczny brodzik? Świetnym rozwiązaniem jest odpływ w formie płytki zamontowanej w podłodze. Dzięki temu unikniesz konieczności stawiania progu w konstrukcji prysznicowej. Odpływ liniowy Breezz line black 60 czarny matowy jest uzupełnieniem tego rodzaju aparatury. Produkt posiada regulowaną wysokość. Dzięki temu pasuje do różnych rodzajów wykończenia łazienki. W komplecie znajdziesz również matę izolacyjną. Pomaga ona uniknąć zawilgocenia systemu odprowadzania wody. W tej samej serii znajdziesz też inne elementy. Umożliwi Ci to wykończenie łazienki pasującymi detalami. Odpływ liniowy Breezz w kolorze czarnego matu wykonany jest ze stali nierdzewnej.

    • Regulowana wysokość
    • Mata izolacyjna w komplecie

    Specyfikacja techniczna

    Docelowe pomieszczenieŁazienka
    MateriałStal nierdzewna
    SeriaBreezz
    Kod produktu5902701440466