Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ prysznicowy Durasan Slim 85 cm
Strzałka w prawo

Odpływ prysznicowy Durasan Slim 85 cm

398
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ prysznicowy jest elementem armatury hydraulicznej, za pomocą którego skutecznie odprowadzisz brudną wodę z kabiny prysznicowej. Produkt jest prosty w montażu i zapewnia właściwe działanie kanalizacji. Za pomocą odpływu nie tylko pozbędziesz się brudnej wody, ale także zapobiegniesz przedostawaniu się gazów oraz nieprzyjemnych zapachów z wnętrza kanalizacji.

   Cechy i zalety

    Odpływ przeznaczony jest do zamontowania przy prysznicu, gdzie umożliwia prawidłowe odprowadzanie brudnej wody – przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Jest wyjątkowo funkcjonalny, ponieważ zapobiega również przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów z wnętrza kanalizacji. Produkt będzie idealnie pełnił swoją funkcję przez długi czas, gdyż charakteryzuje się odpornością na wyginanie się oraz pękanie – nie będziesz musiał go często wymieniać. Montowany jest zarówno przez specjalistów, jak też osoby samodzielnie wyposażające swoje wnętrza. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, a także inne akcesoria instalowane w łazienkach, wobec czego bezproblemowo skompletujesz elementy spełniające Twoje wymagania.

    • Mocowanie umożliwiające regulację wysokości i kąta nachylenia odpływu
    • Pasuje do wszystkich typów pokrycia podłóg
    • Przepustowość do 0,8 l/m

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu850mm
    SeriaSlim
    Docelowe pomieszczeniePomieszczenia mokre
    Kod produktu5907796298282