icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odżywka Agrecol Zamiokulkas 30 ml
Strzałka w prawo

Odżywka Agrecol Zamiokulkas 30 ml

3,98
/ szt.
132,67
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli uprawiasz w domu zamiokulkasy, ten aplikator dostarczy im substancje odżywcze i zadba o zielone liście. Dzięki temu rośliny będą pięknie rosły i zachwycały świeżością koloru. Aplikator jest niezwykle łatwy w użyciu. Zapewnia długotrwałe działanie przez kilka tygodni. Można go zastosować o dowolnej porze roku, kiedy zauważysz, że kondycja roślin obniżyła się.

   Cechy i zalety

    Jeśli uprawiasz w domu zamiokulkasy, możesz zastosować nawóz, który pomoże im prawidłowo rosnąć i zadba o zielony kolor roślin. Aplikator zawiera odżywcze substancje dbające o zdrowie tych kwiatów doniczkowych. Wodny roztwór NPK oraz barwnik doskonale nadaje się nie tylko do zamiokulkasów, ale także do innych zielonych roślin rosnących w doniczkach. Można go stosować o dowolnej porze roku. Zapewnia soczyście zielone, sprężyste liście – jeśli widzisz, że roślina tarci swój kolor, możesz ponownie zastosować aplikator. Jedno opakowanie działa przez kilka tygodni. W naszej ofercie znajdziesz też ten produkt przeznaczony specjalnie do orchidei oraz aplikator, który można zastosować do odżywania wszystkich rodzajów roślin – zapoznaj się z asortymentem z działu ogrodowego naszych sklepów.

    • Gwarantuje sprężyste i soczyście zielone liście
    • Zapewnia odżywienie przez 4 tygodnie
    • Wygodny w użyciu aplikator
    • Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, zapewniając sprężystość liści oraz ich soczyście zielone wybarwienie

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Kod produktu5902341004493