LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odżywka do choinek Biopon 0,25 l

Odżywka do choinek Biopon 0,25 l

12,98
/ szt.
51,92
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana odżywka pozwoli Ci zadbać o elegancki, świeży wygląd choinki przez cały okres trwania świąt. Produkt ten zapobiega bowiem nadmiernemu wypadaniu igieł, zabezpieczając gałązki drzewka przed żółknięciem. Dzięki jego zastosowaniu Twoja choinka zachowa swoją świeżość na bardzo długi czas, wprowadzając magiczny nastrój świąt.

   Cechy i zalety

    Podczas przygotowań do świąt warto zaopatrzyć się w odpowiedni preparat, który pozwoli cieszyć się pięknym wyglądem drzewka przez długi czas, znacząco wydłużając jego trwałość. Prezentowany środek przeznaczony jest do odżywiania choinek ciętych. Starannie dobrany skład umożliwia dokładne nawodnienie drzewka, przedłużając tym samym znacząco jego żywotność. Odżywka zabezpiecza choinkę przed żółknięciem oraz ogranicza opadanie igieł. Dzięki jej zastosowaniu Twoje drzewko będzie estetycznie prezentować się przez cały świąteczny okres, zachowując swoją świeżość i naturalny wygląd. Odżywka w pojemnym opakowaniu starczy Ci na długi okres. W zależności od potrzeb, w naszym asortymencie znajdziesz także inne preparaty pielęgnacyjne do roślin.

    • Ogranicza opadanie igieł, przeciwdziała żółknięciu

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5904517204652