Zobacz więcej Podgrzewacze gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Podgrzewacze wody

Strzałka w prawo

Podgrzewacze gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Pro GZ-50

Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Pro GZ-50

798
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Pro GZ-50 jest przeznaczony do podgrzewania wody. Urządzenie cechuje się łatwą obsługą dzięki pokrętłom do regulacji temperatury. Model działa cicho i emituje niewielką ilość spalin. Ogrzewacz charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, która ułatwia przeprowadzenie montażu w małym pomieszczeniu.

   Cechy i zalety

    Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Pro GZ-50 wyróżnia się kompaktową konstrukcją. Dzięki temu model wykorzystasz w niewielkim pomieszczeniu. Urządzenie pozwoli Ci sprawnie podgrzać wodę. Model z serii Zefiro Pro cechuje się łatwością obsługi. Ogrzewacz jest wyposażony w pokrętła, które zapewniają bezproblemową regulację temperatury. Urządzenie zostało wykonane z mosiądzu, stali, miedzi, tworzywa sztucznego i gumy. Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Pro GZ-50 charakteryzuje się długą żywotnością. Model cechuje się niską emisją spalin. Ogrzewacz pracuje cicho, dlatego nie przeszkadza domownikom. Urządzenie zapewnia łatwy dostęp do podzespołów. Dzięki temu ewentualne prace konserwacyjne przebiegają sprawnie. W naszym asortymencie znajdziesz więcej urządzeń marki Ferroli.

    • Wysoka moc
    • Niewielkie rozmiary
    • Sterowany elektronicznie
    • Łatwa regulacja temperatury

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKocioł
    MarkaFerroli
    SeriaZefiro PRO
    Wydajność cieplna88%
    Natężenie przepływu11L/min
    Kod produktu6938771340473