LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Alder 90 cm

Okleina Alder 90 cm

20,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina Alder służy do dekoracji wnętrz i renowacji zniszczonych powierzchni. Okleina imituje drewnianą powierzchnię – pasuje do pomieszczeń wykończonych w klasycznym stylu. Pozwala w szybki i łatwy sposób odnowić meble, drzwi i inne elementy stolarki w pomieszczeniu. Produkt został wykonany z mocnej folii PCV, dzięki czemu jest odporny na zarysowania, utratę kolorów i samoistne odklejanie.

   Cechy i zalety

    Okleina Alder wykonana została z samoprzylepnej folii PCV, która cechuje się doskonałą odpornością na pojawianie się uszkodzeń, na przykład zarysowań. Mocny klej sprawia, że nie odkleja się samoistnie od ozdabianej powierzchni. Jest także wytrzymała na blaknięcie spowodowane intensywnymi promieniami słonecznymi. Jej styl pasuje do wnętrz, w których dominuje klasyczna aranżacja. Samoprzylepna powierzchnia pozwala na bardzo wygodny montaż na gładkich płaszczyznach. Zastosowanie okleiny to świetny sposób na odnowienie zniszczonych mebli i sprzętów niewielkim kosztem. Możesz jej użyć na przykład do oklejania drzwi lub ościeżnic. Dostępne są także inne okleiny w kolorze naturalnego drewna, dzięki czemu łatwo wybierzesz wzór najbardziej pasujący do Twojego domu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu900mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórAlder
     Kod produktu3663602227427