Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Fir Planked Natural 45 cm

Okleina Fir Planked Natural 45 cm

9,88
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stosując ten typ okleiny, przywrócisz starym meblom dawną estetykę. Możesz ją też wykorzystać do renowacji każdej innej powierzchni wykonanej z drewna. Produkt jest prosty w aplikacji, gdyż posiada samoprzylepną warstwę. Wystarczy tylko przyciąć ją na wymiar, odkleić zabezpieczenie i przyłożyć do podłoża, aby zyskać trwałą powłokę.

   Cechy i zalety

    Samoprzylepna okleina została wykonana z solidnej folii PCV charakteryzuje się znakomicie wyglądającym wydrukiem oraz powierzchnią o wysokim połysku. Szeroki zakres zastosowań pozwala wykorzystać ją do oklejenia i zabezpieczenia powierzchni drewnianych w całym domu. Można ją wykorzystać zarówno do odnowienia delikatnie zniszczonych fragmentów bądź też do zupełnej zmiany wyglądu całego mebla. Pokryta wzorem Fir Planked Natural przypomina jasnobrązowe drewno, dzięki czemu doskonale pasuje do wielu rodzajów wnętrz, zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Montaż wymaga zastosowania tylko metrówki oraz nożyka tapicerskiego, do odmierzenia i wycięcia potrzebnych fragmentów okleiny. Dla gwarancji najlepszego możliwego przylegania wskazane jest wcześniejsze przemycie ozdabianej powierzchni za pomocą środka czyszczącego.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu450mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórFir Planked Natural
     Kod produktu3663602227458