Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Frost 90 cm

Okleina Frost 90 cm

20,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta niezwykle efektowna okleina to produkt wykonany z przezroczystej folii, którą wyróżniają przede wszystkim doskonałe właściwości mechaniczne. Prezentowana tutaj okleina jest także wyjątkowo odporna na działanie promieni ultrafioletowych. U nas znajdziesz okleiny różnego typu. Z pewnością dobierzesz produkt do określonego stylu.

   Cechy i zalety

    Okleina prezentowana w tej kategorii została wykonana z przezroczystej folii PCV i cechuje się przede wszystkim doskonałymi właściwościami mechanicznymi, a także wysoką odpornością na utratę koloru pod wpływem działania promieni słonecznych. Wzór, który jest bardzo bliski zamglonemu szkłu doskonale nadaje się do oklejenia szyb w miejscach, w których zależy Ci na podwyższonym poczuciu prywatności, ale także tam, gdzie poszukujesz ciekawej dekoracji wewnętrznej. Dodatkowo chroni ona szybę przed pojawieniem się na niej nieestetycznych rys. Mocny klej samoprzylepny doskonale przylega do każdego rodzaju materiału, dzięki czemu okleina trzyma się mocno powierzchni. Przed jej montażem wskazane jest dokładne wyczyszczenie zabezpieczanego miejsca przede wszystkim z tłustych plam oraz pyłu. U nas, znajdziesz także inne okleiny w barwnej kolorystyce.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu900mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórFrost
     Kod produktu3663602230342