icon
Najbliższa niedziela 17.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 17.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Okleiny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Lime Glossy 45 cm x 2 m

Okleina Lime Glossy 45 cm x 2 m

20,48
/ rol.
10,24
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina Lime Glossy z pewnością sprawdzi się podczas urządzania Twojego mieszkania. Element ten nadaje się do aplikacji na wszystkich gładkich powierzchniach, więc umożliwi Ci odnowienie przedmiotów użytkowych, jak meble, drzwi lub parapety. Folia PCV w zielonym kolorze nie tylko zdobi podłoża, ale także zabezpiecza je przed kolejnymi uszkodzeniami.

   Cechy i zalety

    Okleina Lime Glossy znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ jest to produkt przeznaczony do zdobienia rozmaitych płaskich i gładkich powierzchni. Wykorzystasz ją podczas renowacji starych drzwi lub mebli – skutecznie zakryje na nich wszelkie zarysowania, odpryski i przebarwienia, jednocześnie dekorując je swoim zielonym kolorem. Aplikacja produktu jest wyjątkowo prosta, gdyż wystarczy usunąć materiał zabezpieczający warstwę kleju i przymocować okleinę do wybranej powierzchni. Element ten wyprodukowany został z folii PCV, która jest odporna na zmywanie – będziesz mógł z jej powierzchni w bezpieczny sposób usuwać zabrudzenia. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne okleiny, a zatem wybierzesz model w interesującym Cię wzorze i kolorze.

    • Odporna na światło, łatwa w użyciu i w czyszczeniu

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniarol.
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    WzórLime Glossy
    Kod produktu8718483126989