icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Okleiny

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Okleiny

Strzałka w prawo

Okleina Linen Anthracite 45 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Linen Anthracite 45 cm
9,88
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Okleina wykorzystywana jest w czasie dekorowania rozmaitych przedmiotów codziennego użytku – przeznaczona jest do pokrywania płaskich i gładkich powierzchni. Idealnie nadaje się do odnawiania mebli, więc przyda się w wielu mieszkaniach. Folia PCV jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, zatem produkt przez długi czas zachowa nienaganny stan.

  Cechy i zalety

  Okleina stosowana jest podczas dekorowania rozmaitych konstrukcji codziennego użytku – doskonale sprawdza się w czasie odnawiania mebli, więc za jej pomocą przywrócisz im atrakcyjny wygląd. Przedmiot idealnie nadaje się też do wykorzystania podczas zajęć plastycznych, zatem z łatwością dopasujesz go do własnych potrzeb. Produkt stworzony z folii PCV jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, wobec czego zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas. Uniwersalny szary kolor znakomicie łączy się z wieloma innymi barwami, dzięki czemu pokryty okleiną przedmiot dopasujesz do aranżacji swojego wnętrza. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego przedmiotu, dlatego wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniam
   Szerokość produktu450mm
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   WzórLinen Anthracite
   Kod produktu3663602232001