icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Okleiny

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Okleiny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Linen Grey 45 cm

Okleina Linen Grey 45 cm

9,88
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Okleina Linen Grey przeznaczona jest do wykańczania i odnawiania rozmaitych przedmiotów w Twoim mieszkaniu. Należy ją stosować na płaskich i równych powierzchniach, które przed jej aplikacją zostały; oczyszczone z kurzu i tłuszczu. Uniwersalna szara barwa w odcieniu linen grey świetnie komponuje się z innymi kolorami. W ofercie dostępne są też inne okleiny.

  Cechy i zalety

  Okleina Linen Grey z pewnością zadowoli Cię swoim atrakcyjnym wyglądem oraz doskonałą funkcjonalnością. Za pomocą tego elementu możesz wykonywać niebanalne dekoracje w swoim mieszkaniu, jak również samodzielnie podjąć się renowacji starych mebli, drzwi i innych przedmiotów. Aby uzyskać jak najlepszy efekt oklejania, należy aplikować produkt na powierzchniach płaskich, równych, a także oczyszczonych z tłuszczu i kurzu – wówczas nie utraci on swojej przyczepności przez długi czas. Okleina w odcieniu linen grey prezentuje się uniwersalnie, dlatego będzie świetnym dodatkiem do klasycznych i nowoczesnych przestrzeni. Dostępne są także modele w innych kolorach, abyś mógł wybrać interesującą Cię okleinę – znajdziesz je w naszej ofercie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniam
   Szerokość produktu450mm
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   WzórLinen Grey
   Kod produktu3663602231974