Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Nimes 67,5 cm

Okleina Nimes 67,5 cm

15,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina Nimes może zostać użyta w 2 celach: aby poprawić wygląd drewna oraz aby zamaskować uszkodzenia, które znajdują się na jego powierzchni. W ten sposób zakryjesz zarysowania, zadrapania czy nawet przetarcia spowodowane częstym użytkowaniem. Dzięki temu będziesz mógł dłużej korzystać ze starych mebli zamiast wymieniać je na nowe.

   Cechy i zalety

    Dekoracyjna okleina wykonana z transparentnej folii PCV o doskonałej przepuszczalności światła oraz bardzo estetycznym wykonaniu. Okleina doskonale nadaje się do ozdobienia najróżniejszych powierzchni szklanych. Wydrukowany na niej wzór wielokolorowego witrażu sprawia, że można ją wykorzystać na przykład do oklejenia szyby w sypialni. Dzięki temu wpadające do pomieszczenia promienie słoneczne rozświetlą pomieszczenie, nadając mu znacznie przyjemniejszej atmosfery. Dzięki bardzo prostemu montażowi, cały ten proces można przeprowadzić samodzielnie, stosując nożyk tapicerski oraz metrówkę. Ozdabianą powierzchnię dobrze jest wcześniej wyczyścić z zabrudzeń oraz tłustych plam. Zagwarantuje to dokładne przyleganie oraz nieodklejanie się po dłuższym czasie.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu675mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórNimes
     Kod produktu3663602230236