Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Peartree 90 cm

Okleina Peartree 90 cm

20,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina dostępna w tej ofercie to element niezbędny podczas odświeżania drewnianych powierzchni – czy to mebli czy też parapetów. Stosując produkt, naniesiesz na podłoże trwałą powłokę z PCV, która zapewni mu ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Okładzina wyróżnia się również ciekawą estetyką – poprawi zatem walory dekoracyjne drewna.

   Cechy i zalety

    Okleina wykonana z samoprzylepnej folii PCV o wysokiej odporności na zarysowania oraz blaknięcie koloru, spowodowane intensywnym działaniem promieni UV. Ciemnobrązowy, drewnopodobny wzór Peartree znakomicie nadaje się do szybkiej renowacji zniszczonych lub nieestetycznie prezentujących się powierzchni. Pozwala to na całkowitą zmianę wyglądu całego wnętrza, bez potrzeby wydawania dużej kwoty pieniędzy na zakup nowych mebli. Okleina chroni zabezpieczone powierzchnie przed rozmaitymi zniszczeniami mechanicznymi mogącymi pojawić się podczas codziennego użytku. Prosty montaż wymaga tylko nożyka tapicerskiego, który pomoże równo przyciąć potrzebny Ci fragment. Samoprzylepna powierzchnia wewnętrzna sprawia, że okleina natychmiastowo przykleja się do tapetowanego miejsca.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu900mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórPeartree
     Kod produktu3663602227601