icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Pine 90 cm

Okleina Pine 90 cm

20,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleinę z dostępnej serii wyposażono po stronie wewnętrznej w samoprzylepną warstwę. Dzięki temu naniesienie jej na podłoże jest szybkie i nieskomplikowane. Dlatego też warto zastosować ją podczas odnawiania drewnianych mebli czy innych przedmiotów – można w ten sposób uzyskać naprawdę ciekawy efekt wizualny zbliżony do naturalnej struktury drewna, a jednocześnie potrwa to krócej niż przy sporym remoncie.

   Cechy i zalety

    Okleina została wykonana z przezroczystej folii PCV charakteryzującej się doskonałymi właściwościami mechanicznymi. Doskonały wydruk cechuje się doskonałą szczegółowością oraz wysoką odpornością na blaknięcie powierzchni. Dzięki temu, można go wykorzystać do estetycznego ozdobienia lub odnowienia najróżniejszych powierzchni w mieszkaniu. Wzór okleiny przypomina jasnobrązowe panele z drewna sosnowego, dzięki czemu doskonale nadaje się ona do wnętrz, w których liczy się elegancja. Wysoka jakość materiału, z jakiego okleina została wykonana pozwala jej solidnie ochraniać powierzchnie, na jaką została zamocowana przed rozmaitymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dla zapewnienia maksymalnej przyczepności okleiny zalecane jest wcześniejsze wyczyszczenie miejsca, na które będzie ona naklejana.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu900mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórPine
     Kod produktu3663602227649