icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Okleiny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Red Glossy 45 cm

Okleina Red Glossy 45 cm

9,88
/ mb
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Samoprzylepna okleina została wykonana z folii PCV, wyróżniająca się dużą wytrzymałością na wysokie temperatury oraz blaknięcie spowodowane działaniem promieni UV. Doskonale nadaje się do oklejenia mebli w pokoju dziecięcym, nadając wnętrzu pełnego radości charakteru. Zabezpieczone powierzchnie estetycznie się błyszczą, chroniąc dodatkowo meble przed rozmaitymi uszkodzeniami.

   Cechy i zalety

    Samoprzylepna okleina została wykonana z przezroczystej folii PCV, która wyróżnia się dużą wytrzymałością na działanie wysokiej temperatury oraz blaknięcie spowodowane promieniami słonecznymi. Dynamiczny, czerwony kolor sprawia, że doskonale nadaje się ona do oklejania mebli w pokoju dziecięcym, sprawiając, że wnętrze nabiera weselszego i bardziej energicznego charakteru. Oklejone powierzchnie zyskują pięknie się prezentujący połysk. Dodatkowo stają się odporne na uszkodzenia, które mogą wystąpić podczas codziennego używania. Dzięki zastosowaniu mocnego, samoprzylepnego kleju, doskonale trzyma się ona najróżniejszych powierzchni. Prosty montaż pozwala na samodzielne naklejenie bez potrzeby stosowania specjalistycznych narzędzi.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniamb
     Szerokość produktu450mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórRed Glossy
     Kod produktu3663602230199