Produkty

Okleina Stone Wall 67,5 cm

Kliknij aby powiększyć

Okleina Stone Wall 67,5 cm

Kod: 730042

|
Zastosowanie okleiny Stone Wall umożliwi nie tylko poprawę estetyki mebli, lecz także zabezpieczy je przed czynnikami zewnętrznymi. W ten sposób przywrócisz im także dawny wygląd, utracony na skutek zarysowania czy przetarcia. Zamiast je zatem wyrzucać, po prostu je odświeżysz i będą Ci jeszcze służyć przez długie lata.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

szer. 67,5 cm

Wysokość opakowania

9 cm

Długość opakowania

69 cm

Szerokość opakowania

12 cm

Waga brutto

2 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

dekoracyjne oklejanie różnego rodzaju powierzchni

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

10659

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

folia PCV

Wzór

Stone Wall

Okleina Stone Wall marki wykonana została z transparentnej, samoprzylepnej folii PCV cechującej się wysoką odpornością na blaknięcie wywołane promieniami ultrafioletowymi. Użycie okleiny to doskonały sposób na nadaniu wnętrzu całkowicie nowego charakteru, nie wydając przy tym zbyt wiele pieniędzy na zakup nowych mebli. Wydrukowany na niej wzór przedstawiający różnej wielkości brązowe kamienie, został wykonany z fotograficzną precyzją, co sprawia, że po przyklejeniu go na przykład na główną ścianę w salonie, natychmiast nabierze on swojskiego, rustykalnego uroku. Dodatkową zaletą wykorzystania okleiny jest fakt, że ochrania ona pokrytą powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy oklejany materiał jest bardzo delikatny.
Ocena
3 komentarze
03.09.2018
W tle na cegłach podprogowe sylwetki kozła..brakuje tylko egzorcysty..miała byc ściana z brązowej cegły,a wylądowała w smietniku....
25.10.2017
Wygląda dość naturalnie jak na okleine
26.07.2015
tandeta, myślę, ale jak patrzę to sam się zastanawiam, czy to na pewno tylko okleina. pomyliłem się, nie tandeta. tzn tanetne rozwiązanie, żeby zamiast kłaść cegłę rozwieszać okleinę, ale aż sam się efektem końcowym zszokowałem. ktoś wykonał dobrą robotę z tą okleiną.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Zrób to sam – etykiety na słoiki

 • Wykończenie

  Modne motywy w wykończeniu wnętrz

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - jak przykleić obrzeża meblowe na 3 sposoby?

Ocena i komentarz dla:

Okleina Stone Wall 67,5 cm