Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Stone Wall 67,5 cm

Okleina Stone Wall 67,5 cm

14,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie okleiny Stone Wall umożliwi nie tylko poprawę estetyki mebli, lecz także zabezpieczy je przed czynnikami zewnętrznymi. W ten sposób przywrócisz im także dawny wygląd, utracony na skutek zarysowania czy przetarcia. Zamiast je zatem wyrzucać, po prostu je odświeżysz i będą Ci jeszcze służyć przez długie lata.

   Cechy i zalety

    Okleina Stone Wall marki wykonana została z transparentnej, samoprzylepnej folii PCV cechującej się wysoką odpornością na blaknięcie wywołane promieniami ultrafioletowymi. Użycie okleiny to doskonały sposób na nadaniu wnętrzu całkowicie nowego charakteru, nie wydając przy tym zbyt wiele pieniędzy na zakup nowych mebli. Wydrukowany na niej wzór przedstawiający różnej wielkości brązowe kamienie, został wykonany z fotograficzną precyzją, co sprawia, że po przyklejeniu go na przykład na główną ścianę w salonie, natychmiast nabierze on swojskiego, rustykalnego uroku. Dodatkową zaletą wykorzystania okleiny jest fakt, że ochrania ona pokrytą powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy oklejany materiał jest bardzo delikatny.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu675mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórStone Wall
     Kod produktu3663602230137