Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Transparent White 90 cm

Okleina Transparent White 90 cm

20,48
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana tutaj okleina wspaniale wykończy szyby w Twoich meblach kuchennych oraz drzwi wewnętrzne, które prowadzą np. do sypialni czy łazienek. Forma okleiny sprawia, że jest to produkt łatwy do utrzymania w czystości. Jej powierzchnię możesz przecierać płynem oraz ściereczką. Ważne, aby mocować okleinę na powierzchnię oczyszczoną z zabrudzeń.

   Cechy i zalety

    Okleiny transparentne mają bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim służą do zmatowienia oraz zaakcentowania szyb, umieszczonych w meblach kuchennych – na frontach drzwiczek oraz tych zamontowanych w drzwiach różnego typu. Okleinę tego typu wystarczy przyłożyć na wymiar do powierzchni i okleić szybę. Co ważne, taka powierzchnia powinna być wcześniej odpowiednio oczyszczona oraz odtłuszczona. Okleina mocno trzyma się podłoża i nie blaknie. A jeśli szukasz innych materiałów samoprzylepnych do zastosowania na meblach lub blatach, przejrzyj nasza ofertę. Zgromadziliśmy tutaj produkty o różnorodnej kolorystyce. Do nowoczesnych wnętrz sprawdzi się okleina połyskująca, a do klasycznych w kolorze drewna. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu900mm
     Grupa kolorystycznaTransparentny
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     Kod produktu3663602230366