Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Okleiny

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Okleiny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Weave Nickel 45 cm x 2 m

Okleina Weave Nickel 45 cm x 2 m

20,48
/ rol.
10,24
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Okleina Weave Nickel posłuży Ci do wykańczania przedmiotów w Twoim mieszkaniu. Sprawdzi się zarówno na elementach konstruowanych przez Ciebie, jak i na meblach wymagających renowacji. Produkt utrzymany jest w eleganckich odcieniach bieli, brązu i beżu, więc pięknie prezentuje się w tradycyjnych wnętrzach. W ofercie znajdziesz też modele w innych wariantach kolorystycznych.

  Cechy i zalety

  Okleina Weave Nickel to element dekoracyjny, który możesz wykorzystać podczas wykańczania i urządzania swojego mieszkania. Nadaje się do aplikowania na gładkich powierzchniach po ich oczyszczeniu i osuszeniu – wówczas cechuje się wysoką przyczepnością i trwałością. Posłuży Ci do odnawiania starych przedmiotów – obłożone okleiną odzyskają swój atrakcyjny wygląd. Produkt wyróżnia się ciekawym wzorem utrzymanym w odcieniach bieli, brązu i beżu. Barwy zachowają swoją intensywność na długi czas, ponieważ okleina jest odporna na blaknięcie. Dodatkowo nie niszczeje przy uderzeniach i na skutek innych czynników mechanicznych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór materiałów wykończeniowych, spośród których wybierzesz akcesoria spełniające Twoje oczekiwania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniarol.
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   WzórBraided
   Kod produktu8718483136858