Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Okleiny

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Okleiny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina White Glossy 45 cm

Okleina White Glossy 45 cm

9,88
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Samoprzylepna okleina została wykonana z folii PCV, wyróżniająca się dużą wytrzymałością na wysokie temperatury oraz blaknięcie spowodowane działaniem promieni UV. Doskonale nadaje się do oklejenia mebli we wnętrzach o przeznaczeniu higieniczno-sanitarnym. Zabezpieczone powierzchnie estetycznie się błyszczą, chroniąc dodatkowo meble przed rozmaitymi uszkodzeniami.

   Cechy i zalety

    Okleina dekoracyjna charakteryzuję się niezwykłą odpornością na blaknięcie, spowodowane działaniem promieni ultrafioletowych oraz na zarysowania mogące powstać podczas codziennego użytku. Jej gładka faktura pozwala na bardzo proste utrzymanie jej w idealnej czystości. Ewentualne zabrudzenia wystarczy zmyć przy użyciu mokrej ściereczki. Dostępna w estetycznym, białym kolorze o wysokim stopniu połysku, pozwalającym wykorzystać ją przy ozdabianiu mebli w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych. Prosty montaż polega na równym przycięciu odpowiednich rozmiarów oraz przyklejeniu fragmentów okleiny do zabezpieczanej powierzchni. Warstwa samoprzylepna uniemożliwia powstawanie nieestetycznych pęcherzyków powietrza. Nasza oferta obejmuje wybór oklein w wielu różnych wzorach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniam
     Szerokość produktu450mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórWhite Glossy
     Kod produktu3663602230205