Zobacz więcej Okleiny ścienne i meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina White Structure 90 cm

Okleina White Structure 90 cm

20,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okleina White Structure pasuje do nowoczesnego stylu urządzania wnętrz. Pozwala na odnowienie powierzchni z gładkich materiałów – mebli, futryn, ścianek działowych czy drzwi. Łatwo ją utrzymać w czystości. Produkt nie odkleja się i nie tworzy bąbli przy aplikacji – precyzyjnie przylega do płaszczyzny i jest odporny na ścieranie się czy matowienie.

   Cechy i zalety

    Okleina White Structure umożliwia odnowienie stołu, kredensu, futryn czy drzwi w kilkanaście minut i bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi. Jest nieskompilowana w aplikacji. Powierzchnia folii z PCV imituje wygląd naturalnego, jasnego drewna – świetnie pasuje do wykańczania frontów szafek i powierzchni nad blatem kuchennym. Precyzyjnie przylega do klejonych płaszczyzn i nie odkleja się samoistnie przy ich użytkowaniu. Okleinę łatwo utrzymać w czystości, wystarczy przetrzeć ją z kurzu lub innych zanieczyszczeń lekko wilgotną ściereczką. Jasna barwa rozjaśnia wnętrza i optycznie je powiększa. Pasuje do eleganckiego stylu urządzania wnętrz. Produkt dostępny jest również w innych wersjach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu900mm
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     WzórWhite Structure
     Kod produktu3663602226697