icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Okleiny

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Okleiny

Strzałka w prawo

Okleina Wood Black 90 cm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okleina Wood Black 90 cm
Strzałka w prawo
20,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowany tu produkt wyróżnia w szczególności łatwa aplikacja przy pomocy zintegrowanej, samoprzylepnej powłoki. Świetnie sprawdzi się zatem podczas odświeżania mebli, gdyż szybko ją nałożysz, a zyskasz ciekawą aranżację. Produkt stworzy na meblu ochronną powłokę – ewentualne zarysowania pozostaną na niej, a samo drewno nie zostanie zniszczone.

  Cechy i zalety

  Okleina Wood firmy wykonana została z samoprzylepnej folii PCV. Charakteryzuje się ona wysoką odpornością na utratę koloru, który zwykle pojawia się w chwili, gdy okleina zostaje wystawiona na długotrwałe działanie intensywnych promieni słonecznych. Doskonale nadaje się ona do renowacji starych mebli, które uległy już delikatnym zniszczeniom bądź takich, które swoim wyglądem nie pasują do Twojego nowego pomysłu aranżacyjnego wnętrza. Dostępna w czarnym kolorze o drewnopodobnej fakturze, znakomicie ozdobi pomieszczenia nastawione na nowoczesność i minimalizm. Dodatkową zaletą okleiny jest ochrona zabezpieczonej powierzchni przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Gładka struktura produktu sprawia, że jest on niezwykle prosta do wyczyszczenia.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniam
   Szerokość produktu900mm
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   WzórWood Black
   Kod produktu3663602230007