Zobacz więcej Oleje do pielęgnacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do blatów drewnianych Woca 750 ml

Olej do blatów drewnianych Woca 750 ml

68,98
/ szt.
91,97
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz podkreślić prawdziwy i naturalny blask drewna, przyda Ci się olej do blatów drewnianych Woca. Służy do konserwacji powierzchni kuchennych – zarówno jasnych, jak i ciemnych. Sprawdzi się do wielu gatunków drewna, w tym sosny, brzozy, dębu, buku czy jesionu. Preparat sprawi, że blat będzie odporny na wilgoć oraz zabrudzenia, a także będzie prezentować się estetycznie.

   Cechy i zalety

    Olej do blatów drewnianych Woca 750 ml to specjalny preparat przeznaczony do naturalnego drewna. Wnika w jego powierzchnię i tworzy powłokę, która jest odporna na zanieczyszczenia oraz działanie wody. Dzięki temu Twój blat kuchenny będzie gotowy do codziennego użytkowania. Ponadto preparat podkreśla naturalny wygląd powierzchni. Stosuje się go do wielu rodzajów i gatunków drewna. Możesz go wykorzystać do jasnych oraz ciemnych powierzchni. Olej do blatów drewnianych Woca nadaje ciepły, złoty kolor. Podkreśla naturalny charakter drewna i zapewnia mu subtelny blask. Stosuje się go tuż po obróbce drewna lub w trakcie prac renowacyjnych. Jeśli szukasz preparatów do pielęgnacji drewna albo jego konserwacji, zajrzyj do naszej oferty.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuOlej do blatów
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaWOCA DK
     Typ pojemnikaPuszka
     Czas schnięcia24 godziny
     Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
     Grupa kolorystycznaNaturalny
     KolorNaturalny
     Kod produktu5708055033701