Produkty

Olej do blatów kuchennych V33 bezbarwny 0,5 l

Kliknij aby powiększyć

Olej do blatów kuchennych V33 bezbarwny 0,5 l

Marka: V33

Marka: V33

Kod: 722248

|
Olej z serii V33 przeznaczony jest do konserwacji i zabezpieczenia blatów kuchennych. Produkt skutecznie chroni powierzchnie drewnianych mebli w kuchni przed działaniem wody i wysokiej temperatury. Sprawia, że blat staje się bardziej odporny na powstawanie plam i odbarwień. Preparat jest bezpieczny do stosowania w kuchni i zapewnia meblom doskonały wygląd.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4.2 cm

Wysokość opakowania

15.4 cm

Szerokość opakowania

9.6 cm

Waga brutto

0.55 kg

Pojemność

0,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Wydajność

do 20 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

10 m2

Czas schnięcia

dotykowy: 3 h; między warstwami: 12 h; całkowity: 24 h

Metoda aplikacji

pędzel lub szmatka

Ilość warstw

2

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

500 g/l

Zawartość LZO w produkcie

400 g/l

Parametry indywidualne

Marka

V33

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

bezbarwny
Olej z serii V33 przeznaczony jest do konserwacji i zabezpieczenia blatów kuchennych. Świetnie nadaje się do pielęgnacji zarówno europejskich, jak i egzotycznych gatunków drewna. Produkt skutecznie chroni powierzchnie mebli w kuchni przed działaniem wody i wysokiej temperatury. Sprawia, że blat staje się bardziej odporny na powstawanie plam i odbarwień. Preparat wnika głęboko w strukturę drewna i umożliwia bezpieczne czyszczenie mebli za pomocą stosowanych w kuchni detergentów. Dzięki temu pozwala na zachowanie wyższej czystości. Olej spełnia wymagane normy higieniczne i może być używany w miejscach przeznaczonych do przygotowywania posiłków – jest bezpieczny i zapewnia blatom w Twojej kuchni doskonały wygląd.
Ocena
12 komentarzy
13.09.2019
Strasznie śmierdzi! Nie nadaje się do nakładania w zamkniętej kuchni, najlepiej wynieść blat na powietrze bo się udusicie. Co ciekawe producent nie pisze o zapewnieniu bardzo dobrej wentylacji podczas nakładania.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę informację. Poruszona przez Pana kwestia bardzo nas zaniepokoiła, dlatego będziemy ogromnie zobowiązani, jeśli przekaże nam Pan na ten temat więcej informacji abyśmy mogli podjąć stosowne kroki. W tym celu zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego znajdującego się pod adresem: www.castorama.pl/kontakt 


01.09.2019
Trochę nie rozumiem przedmówców, bo sama instrukcja to nie wszystko. Warto sprawdzić gdzieś w niewidocznym miejscu jak coś robić zanim się zabierze za blat za dość spore pieniądze. Do testów poświęciłem kawałek drewna po wycinaniu pod płytę indukcyjna. Nałożyłem cieńką warstwę, obok grubą warstwę. Po 30 minutach starłem nadmiar oleju na kawałku cienkiej warstwy - rewelacja. Starłem również kawałek grubej warstwy - rewelacja.. ale po jakimś czasie widać było różnicę pomiędzy sposobem aplikacji. Resztę starłem dopiero po około godzinie - efekt słaby - błyszczące plamy. Cały blat kuchenny zrobiłem na 3 cienkie warstwy, ścierane po 30 minutach. Blat wygląda wspaniale. Minusem oleju jest jego dość intensywny i nieprzyjemny zapach oraz źle obliczona wydajność na niekorzyść klienta - za to odejmuję jedną gwiazdkę z oceny.
29.08.2019
Poszliśmy za poradą teścia, który praktycznie całą kuchnię ma w drewnie i nie mógł się nachwalić tego oleju. No i teść (jak zawsze ;) ma zawsze rację - na naszym blacie olej bardzo dobrze radzi sobie ze wszelkimi plamami, których w kuchni przeciueż też znowu nie brakuje. Jak dla nas bardzo dobry zakup..
20.08.2019
W weekend zabezpieczaliśmy nasz drewniany blat i przyznam, że u nas nie ma problemów z plamami i nierównomiernym schnięciem. Może to kwestia aplikacji? Mamy nadzieję, że aktualny efekt utrzyma się naprawdę długo!
16.04.2019
3 krotne nałożenie oleju, 2 tygodnie czekania i lipa. Blat bez problemu wchłania wodę, wystarczy jedna kropla i już robi się biała plamka. W dodatku smród utrzymuje się po dzis dzień mimo wietrzenia. Polecam też zapoznać sie z instrukcją na opakowaniu. Zacytuję: "połkniecie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią". Zdecydowanie odradzam używanie w zamkniętym pomieszczeniu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych produktów, dlatego przyjrzymy się opisanej przez Pana(ią) sytuacji. Zachęcamy również do konsultacji z naszym doradcą w sklepie, który pomoże ustalić, co może być przyczyną opisanej absorbcji wody po olejowaniu.

19.09.2018
"najlepszy ojej na rynku" tylko którym ? Trzymałem się instrukcji i co. wystarczy położyć na kilka chwil butelkę z płynem do mycia naczyń i juz masz ślad na blacie. To ma być impregnacja ?????????? Ściema na maksa. Postanowiłem odnowić blat i mam teraz. Poprzednio używałem innego oleju który juz nie jest dostępny na polskim rynku. Żadnych problemów i łatwość w nakładaniu. Nie polecam
24.04.2018
Beznadziejny!!! Wszystko zrobione zgodnie z instrukcja producenta, nawet lepiej bo bez kontaktu z wodą blaty były ponad 2 miesiące. Każda kropla wody rozpuszcza powłokę !!! Teraz jeden blat wygląda jak w kolorze moro, a drugi - intensywniej używany - po miesiącu stracił już całkowicie powłokę. Jak można produkować taki badziew? Kategorycznie odradzam!
11.01.2018
dodać należy, że KAŻDY środek zmienia wygląd drewna. Czy to olej, czy lakier, czy impregnat. A bezbarwny nie oznacza nie zmieniający odcienia drewna, tylko nie nadający mu koloru i nie zakrywający rysunku słojów drewna. I nie ma tu winy obsługi, bo ta nie oszukała, tylko winien jest sam pan Łukasz. Jak znam życie nie pytał zapewne czy środek zmienia odcień drewna, tylko czy jest bezbarwny. Niestety, ale nikt nie potrafi czytać w myślach i żadna obsługa nie może odczytać w głowie klienta czego nie wie o tym co kupuje
30.12.2017
Właśnie nakladam olej, efekt rewelacja, chciałem żeby kolor troszkę zmienił się na złocisty i taki jest w połączeniu z meblami białymi i szarymi w polysku całość robi furorę
23.06.2017
Pan Lukasz chyba nigdy oleju nie używał. To normalne, ze olej zmienia odcień drewna po to się olejuje. Jak chce się zachować blade drewno to sugeruje kupić lakier bezbarwny i upewnić się na próbnikach w sklepie jak wygląda po pomalowaniu. Olej jest świetny.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak wykończyć drewniane skrzynki?

 • Wykończenie

  Jak dbać o drewniane ogrodzenie?

 • Wykończenie

  Konserwacja podłóg olejowanych i lakierowanych – czym się różni?

Ocena i komentarz dla:

Olej do blatów kuchennych V33 bezbarwny 0,5 l