Produkty

Olej do blatów kuchennych V33 bezbarwny 0,5 l

Kliknij aby powiększyć

Olej do blatów kuchennych V33 bezbarwny 0,5 l

Marka: V33

Marka: V33

Kod: 722248

|
Olej z serii V33 przeznaczony jest do konserwacji i zabezpieczenia blatów kuchennych. Produkt skutecznie chroni powierzchnie drewnianych mebli w kuchni przed działaniem wody i wysokiej temperatury. Sprawia, że blat staje się bardziej odporny na powstawanie plam i odbarwień. Preparat jest bezpieczny do stosowania w kuchni i zapewnia meblom doskonały wygląd.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4.2 cm

Wysokość opakowania

15.4 cm

Szerokość opakowania

9.6 cm

Waga brutto

0.55 kg

Pojemność

0,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Wydajność

do 20 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

10 m2

Czas schnięcia

dotykowy: 3 h; między warstwami: 12 h; całkowity: 24 h

Metoda aplikacji

pędzel lub szmatka

Ilość warstw

2

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

500 g/l

Zawartość LZO w produkcie

400 g/l

Parametry indywidualne

Marka

V33

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

bezbarwny

Olej z serii V33 przeznaczony jest do konserwacji i zabezpieczenia blatów kuchennych. Świetnie nadaje się do pielęgnacji zarówno europejskich, jak i egzotycznych gatunków drewna. Produkt skutecznie chroni powierzchnie mebli w kuchni przed działaniem wody i wysokiej temperatury. Sprawia, że blat staje się bardziej odporny na powstawanie plam i odbarwień. Preparat wnika głęboko w strukturę drewna i umożliwia bezpieczne czyszczenie mebli za pomocą stosowanych w kuchni detergentów. Dzięki temu pozwala na zachowanie wyższej czystości. Olej spełnia wymagane normy higieniczne i może być używany w miejscach przeznaczonych do przygotowywania posiłków – jest bezpieczny i zapewnia blatom w Twojej kuchni doskonały wygląd.
Ocena
8 komentarzy
16.04.2019
3 krotne nałożenie oleju, 2 tygodnie czekania i lipa. Blat bez problemu wchłania wodę, wystarczy jedna kropla i już robi się biała plamka. W dodatku smród utrzymuje się po dzis dzień mimo wietrzenia. Polecam też zapoznać sie z instrukcją na opakowaniu. Zacytuję: "połkniecie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią". Zdecydowanie odradzam używanie w zamkniętym pomieszczeniu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych produktów, dlatego przyjrzymy się opisanej przez Pana(ią) sytuacji. Zachęcamy również do konsultacji z naszym doradcą w sklepie, który pomoże ustalić, co może być przyczyną opisanej absorbcji wody po olejowaniu.

19.09.2018
"najlepszy ojej na rynku" tylko którym ? Trzymałem się instrukcji i co. wystarczy położyć na kilka chwil butelkę z płynem do mycia naczyń i juz masz ślad na blacie. To ma być impregnacja ?????????? Ściema na maksa. Postanowiłem odnowić blat i mam teraz. Poprzednio używałem innego oleju który juz nie jest dostępny na polskim rynku. Żadnych problemów i łatwość w nakładaniu. Nie polecam
24.04.2018
Beznadziejny!!! Wszystko zrobione zgodnie z instrukcja producenta, nawet lepiej bo bez kontaktu z wodą blaty były ponad 2 miesiące. Każda kropla wody rozpuszcza powłokę !!! Teraz jeden blat wygląda jak w kolorze moro, a drugi - intensywniej używany - po miesiącu stracił już całkowicie powłokę. Jak można produkować taki badziew? Kategorycznie odradzam!
11.01.2018
dodać należy, że KAŻDY środek zmienia wygląd drewna. Czy to olej, czy lakier, czy impregnat. A bezbarwny nie oznacza nie zmieniający odcienia drewna, tylko nie nadający mu koloru i nie zakrywający rysunku słojów drewna. I nie ma tu winy obsługi, bo ta nie oszukała, tylko winien jest sam pan Łukasz. Jak znam życie nie pytał zapewne czy środek zmienia odcień drewna, tylko czy jest bezbarwny. Niestety, ale nikt nie potrafi czytać w myślach i żadna obsługa nie może odczytać w głowie klienta czego nie wie o tym co kupuje
30.12.2017
Właśnie nakladam olej, efekt rewelacja, chciałem żeby kolor troszkę zmienił się na złocisty i taki jest w połączeniu z meblami białymi i szarymi w polysku całość robi furorę
23.06.2017
Pan Lukasz chyba nigdy oleju nie używał. To normalne, ze olej zmienia odcień drewna po to się olejuje. Jak chce się zachować blade drewno to sugeruje kupić lakier bezbarwny i upewnić się na próbnikach w sklepie jak wygląda po pomalowaniu. Olej jest świetny.
18.03.2017
Tragedia --- nie tyle przyciemnia meble, co daje im ciemno-pomarańczowy odcień. Jestem załamany obsługą w Castoramie na Zakopiańskiej w Krakowie -- kilka razy dopytywałem o ten produkt, Panowie zapewniali, że jest całkowicie bezbarwny. Wydawało mi się, że wysokie marże (także na tym lakierze) zapewniają sensowną obsługę.

Ogólnie, jeśli ktoś chce mieć obrzydliwie pomarańczowe drewno, niech kupuje.
05.11.2015
kurde, żałuje że od razu nie uzyłem tego oleju, ale myslałem że mój blat jest super ekstra i przez 50 lat bedzie ladny :D trochę późno go pomalowałem, ale chyba w ten sposob ocaliłem przed totalna zagładą.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Renowacja i remont domu z bali

 • Wykończenie

  Zabezpieczenie altany przed niepogodą

 • Wykończenie

  Kilka ciekawych inspiracji na domowy recykling

Ocena i komentarz dla:

Olej do blatów kuchennych V33 bezbarwny 0,5 l