Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do łańcucha Makita Biotop 1 l

Olej do łańcucha Makita Biotop 1 l

32,98
/ Szt.
32,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczny olej świetnie nadaje się do smarowania łańcuchów w urządzeniach ogrodowych, np. w pilarkach łańcuchowych. Produkt jest niezwykle przyjazny dla środowiska, ponieważ został wykonany na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Dzięki temu ulega całkowitej biodegradacji i nie wpływa na zanieczyszczenie gleby. Olej może być z powodzeniem stosowany zarówno latem, jak i zimą.

   Cechy i zalety

    Za pomocą uniwersalnego oleju z łatwością zadbasz o Twoje urządzenia ogrodowe. Olej nadaje się idealnie do smarowania łańcuchów i prowadnicy, np. w pilarkach łańcuchowych i nie tylko. Dzięki wykonaniu na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego produkt cechuje się właściwościami neutralnymi dla środowiska – jest biodegradowalny i nie zanieczyszcza ziemi. Produkt wykazuje dobrą przyczepność i doskonałe właściwości smarujące, nawet przy dużych prędkościach. Stosowanie oleju znacznie zwiększa odporność łańcucha na obciążenia i zapewnia większą płynność pracy, co z pewnością przyspieszy pracę w ogrodzie. Olej świetnie sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą, dzięki czemu Twoje urządzenia będą zawsze gotowe do użycia.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMakita
     Kod produktu4002829755686