icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do silników dwusuwowych Ekomax Supermax 2T zielony 0,1 l
Strzałka w prawo

Olej do silników dwusuwowych Ekomax Supermax 2T zielony 0,1 l

9,98
/ szt.
99,80
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Półsyntetyczny olej przeznaczony jest do silników dwusuwowych. Znajduje zastosowanie w sprzętach rolniczych i ogrodniczych takich jak kosiarki czy pilarki, więc z pewnością przyda się także w Twoim gospodarstwie domowym. Polecany płyn skutecznie zabezpiecza urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, gwarantując tym samym ich długotrwałe i sprawne funkcjonowanie.

   Cechy i zalety

    Dostępny w naszej ofercie olej Ekomax Supermax przeznaczony jest do silników dwusuwowych instalowanych w kosiarkach, pilarkach czy podkaszarkach. Produkt znajduje więc zastosowanie praktycznie w każdym gospodarstwie domowym – wszędzie tam, gdzie jest ogród, działka, warsztat czy garaż. Płyn zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń i jednocześnie wpływa na znaczne wydłużenie żywotności sprzętu ogrodniczego i rolniczego. Oprócz tego proponowany olej skutecznie ogranicza ryzyko pojawienia się uszkodzeń mechanicznych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje narzędzia będą działały prawidłowo nawet po długim czasie ich intensywnego użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje olejów, więc z łatwością wybierzesz ten idealnie dostosowany do Twoich oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaEkomax
     DawkowanieTypowe dozowanie w sprzęcie ogrodniczym: 1:50 (2% objętości oleju w paliwie) lub inne zgodne z zaleceniami producentów silników
     Kod produktu5907806230783