icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo

Olej do silników dwusuwowych Supermax 2T mix 0,1 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do silników dwusuwowych Supermax 2T mix 0,1 l
9,98
/ szt.
99,80
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Preparat to uniwersalny olej półsyntetyczny, który przeznaczony jest do stosowania z urządzeniami wyposażonymi w silnik dwusuwowy. Na jego podstawie przygotujesz mieszankę paliwa, którym zasilisz urządzenia ogrodnicze np. podkaszarkę, kosiarkę spalinową, piłę łańcuchową, a także większe maszyny rolnicze. Dzięki niemu zapewnisz sobie możliwość efektywnej pracy posiadanego sprzętu.

  Cechy i zalety

  Zastosowanie oleju Supermax to skuteczny sposób na przygotowanie mieszanki paliwowej dla sprzętów ogrodniczych oaz maszyn rolniczych. Olej dolejesz bezpośrednio do paliwa zgodnie z zaleceniami producenta i dzięki temu umożliwisz sobie efektywne użytkowanie kosiarki spalinowej, podkaszarka, piły łańcuchowej czy traktorka ogrodowego. Uzyskana w ten sposób mieszanka paliwa i oleju przepływająca przez skrzynię korbową w trakcie pracy silnika smaruje wszystkie jego elementy, które są szczególnie narażone na zużycie. W rezultacie zastosowania oleju uchronisz łożysko, tłok oraz cylinder przed przedwczesnym zużyciem lub uszkodzeniem. Dzięki temu będziesz mógł w razie potrzeby korzystać swobodnie z posiadanych urządzeń, a także zyskasz większą pewność, że sprzęt będzie Ci służył w dobrym stanie przez długi czas.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5907806230776