icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do sprężarek tłokowych Airpress 1 l

Olej do sprężarek tłokowych Airpress 1 l

39,98
/ szt.
39,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej do sprężarek tłokowych Airpress skutecznie zmniejsza tarcie pomiędzy elementami kompresora tłokowego. Dzięki temu ich praca jest płynna, a urządzenie może posłużyć Ci niezawodnie przez dłuższy czas. Dodatkowo olej ma właściwości konserwacyjne. Zabezpiecza przed zniszczeniem części ruchomych nawet podczas intensywnej pracy.

   Cechy i zalety

    Olej do sprężarek tłokowych Airpress 1 l wykazuje wysokie właściwości przeciwkorozyjne oraz bardzo dobrą odporność na zużycie. Dba o sprawność urządzenia przez cały okres użytkowania. Sprawdzi się w przypadku sprężarek pracujących nawet w bardzo ciężkich warunkach. Skutecznie obniża temperaturę podwyższoną wskutek ciągłej pracy na wysokich obrotach. Dzięki temu zapobiega pogarszaniu się jakości warunków działania mechanizmu. Jest także odporny na utlenianie. Nie ma skłonności do pienienia się. Regularnie stosowany olej do sprężarek tłokowych Airpress zmniejsza zużycie wewnętrznych elementów urządzenia. To przekłada się na wzrost jego żywotności. Inwestując w konserwację swoich maszyn, masz szansę znacznie zaoszczędzić na potencjalnych naprawach.

    • Właściwości przeciwkorozyjne i przeciwzużeniowe

    Specyfikacja techniczna

    SeriaL-DAA 100
    Kod produktu8712418371468