Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olejek zapachowy Metrox drzewo sandałowe

Olejek zapachowy Metrox drzewo sandałowe

11,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olejek zapachowy poleca się do ceramicznych i sieciowych nawilżaczy powietrza. Preparat ma zapach drzewa sandałowego, które ma żywiczny charakter, wobec czego świetnie koi zmęczenie i ułatwia oddychanie. Dlatego też substancja ta szczególnie dobrze sprawdzi się w sypialni, garderobie oraz łazience. Jeśli cenisz sobie relaks i świeżość każdego dnia, polecamy zapoznać się z innymi wariantami olejków dostępnych w naszej bogatej ofercie.

   Cechy i zalety

    Olejek zapachowy warto zastosować w ceramicznym nawilżaczu powietrza zawieszonym na grzejniku, choć świetnie sprawdza się także w modelach zasilanych sieciowo. Preparat stworzono w oparciu o alkohol etylowy, pełniący rolę utrwalacza oraz bogatą kompozycję substancji eterycznych, oddających aromat drzewa sandałowego, który przyjemnie i trwale wypełnia powietrze w Twoim mieszkaniu. Woń ta nieodparcie kojarzy się z Dalekim Wschodem, ma balsamiczną bazę, delikatne kwiatowe akcenty oraz egzotyczne, żywiczne wątki, gwarantujące skuteczny relaks w domowym zaciszu. Zapach sandałowca ma także działanie terapeutyczne, gdyż udrażnia drogi oddechowe i wspomaga zdrowy sen. Miłośnikom subtelnych aromatów polecamy także inne olejki dostępne w naszym asortymencie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetrox
     Składmieszanina naturalnych olejków zapachowych, kompozycji zapachowych oraz alkoholi
     Kod produktu5908230161513