Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olejek zapachowy Metrox dzika lawenda

Olejek zapachowy Metrox dzika lawenda

11,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olejek zapachowy dodasz do wody w nawilżaczu ceramicznym, sieciowym lub modelu na ultradźwięki. Środek jest wyjątkowo wydajny, więc kilka kropel zapewni przyjemny aromat w Twoim domu na długi czas. Motywem przewodnim cieczy jest lawenda, która daje uczucie wytchnienia, ale także pozytywnie wpływa przy objawach przeziębienia. Posiadamy także inne warianty zapachowe, wśród których znajdziesz woń wymarzoną dla siebie.

   Cechy i zalety

    Olejek zapachowy to praktyczny dodatek do nawilżaczy stosowanych w pomieszczeniach mieszkalnych. Można go używać zarówno z modelami ceramicznymi zawieszanymi na grzejnik, jak i z bardziej zaawansowanym sprzętem, wykorzystującym technologię ultradźwięków. Substancja, której utrwalaczem jest alkohol, składa się z odpowiednio dobranej mieszaniny olejków eterycznych oraz kompozycji zapachowych, które wypełnią Twoje mieszkanie aromatem przywodzącym na myśl krainy Orientu. Środek ten jest także polecany podczas aromaterapii, gdyż zapach lawendy skutecznie oczyszcza drogi oddechowe, przynosi ulgę po ciężkim dniu pracy i pozostawia przyjemną woń, unoszącą się w powietrzu. Produkt zapakowany jest w niewielką buteleczkę, lecz dzięki wyjątkowej wydajności będziesz mógł się nim cieszyć przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetrox
     Składmieszanina naturalnych olejków zapachowych, kompozycji zapachowych oraz alkoholi
     Kod produktu5908230161582