Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olejek zapachowy Metrox kwitnąca magnolia

Olejek zapachowy Metrox kwitnąca magnolia

11,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Olejek zapachowy to przydatny suplement, stosowany wraz z sieciowymi i ceramicznymi nawilżaczami powietrza. Pieczołowicie skomponowana mieszanina olejków eterycznych oddaje aromat kwitnącej magnolii, charakterystyczny dla krain Orientu. Substancja ma działanie kojące i relaksujące, a zarazem wyjątkowo pozytywnie wpływa na zdrowie, oczyszczając drogi oddechowe. W naszej ofercie odnajdziesz także inne olejki do nawilżaczy.

  Cechy i zalety

  Dla posiadaczy nawilżaczy powietrza, zarówno tych sieciowych, ultradźwiękowych jak i ceramicznych, poleca się olejki zapachowe. Do pojemnika wystarczy dolać kilka kropel substancji, by uzyskać długotrwale utrzymujący się aromat. Składniki preparatu, takie jak kompozycje zapachowe, czy olejki eteryczne, zostały pieczołowicie dobrane i osadzone na bazie alkoholu etylowego, tak by zapach, wydobywający się z aparatu był trwały i esencjonalny. Woń kwitnącej magnolii oddaje charakter krain Dalekiego Wschodu, kojąc zmęczenie oraz zapewniając spokojny sen. Znane są także walory zdrowotne preparatu, więc poleca się go stosować pomocniczo przy inhalacjach i aromaterapii. Pomimo niewielkiego gabarytu opakowania, produkt jest niezwykle wydajny i wystarcza na długi czas użytkowania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMetrox
   Składmieszanina naturalnych olejków zapachowych, kompozycji zapachowych oraz alkoholi
   Kod produktu5908230161506