Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olejek zapachowy Metrox zielona herbata

Olejek zapachowy Metrox zielona herbata

11,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowaniem olejku zapachowego są różne modele nawilżaczy powietrza używane w domu lub w biurze. Kilka kropel dodanych do pojemnika urządzenia wyzwala głęboki zapach zielonej herbaty, który przynosi wytchnienie po ciężkim dniu pracy oraz wspomaga oczyszczanie dróg oddechowych. Dla miłośników innych aromatów polecamy zapoznanie się z ofertą olejków eterycznych o inaczej złożonych liniach zapachowych.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie olejku zapachowego to ciekawy pomysł dla użytkowników domowych nawilżaczy, zarówno tych sieciowych, jak i ceramicznych, podwieszanych na grzejnikach. Odpowiednio dobrana mieszanka olejków eterycznych oraz innych kompozycji zapachowych składa się w subtelny aromat zielonej herbaty. Po wykorzystaniu go, Twoje mieszkanie wypełni przyjemna woń, która dzięki utrwaleniu jej alkoholem etylowym, będzie wyczuwalna przez długi okres czasu. Produkt odznacza się dużą wydajnością, wystarczy bowiem dodać kilka kropel dziennie do pojemnika, by cieszyć się relaksującym efektem. Ponadto zapach zielonej herbaty pozytywnie wpływa na samopoczucie, oczyszcza drogi oddechowe i koi bóle migrenowe. Nasz szeroki wachlarz aromatów pozwoli odnaleźć Ci woń idealną dla Twojego domowego zacisza.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetrox
     Składmieszanina naturalnych olejków zapachowych, kompozycji zapachowych oraz alkoholi
     Kod produktu5908230161605