icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olejek zapachowy Metrox żywiczny las

Olejek zapachowy Metrox żywiczny las

11,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Olejek zapachowy wlewa się do pojemnika domowego nawilżacza powietrza, by uzyskać przyjemny aromat unoszący się w mieszkaniu przez długi czas. Substancja ma niezwykle złożoną strukturę, na którą składają się kompozycje aromatyczne, a głównym motywem przewodnim jest żywiczny las. Taka woń odświeża pomieszczenia, zaś Tobie zapewnia spokojny sen oraz ułatwia oddychanie. Dostępne są także inne warianty zapachowe olejków.

  Cechy i zalety

  Olejek zapachowy jest dodatkiem przeznaczonym do różnych modeli nawilżaczy powietrza. Możesz go stosować wraz z urządzeniami sieciowymi, ultradźwiękowymi, choć świetnie nadaje się także do tradycyjnych aparatów z ceramiki. Substancja ma niezwykle złożony skład, oparty na alkoholu, olejkach eterycznych i naturalnych kompozycjach zapachowych, których przewodnim motywem jest las. W efekcie tego woń wydobywająca się z nawilżacza jest intensywna i przynosi na myśl dzikość natury, wyrażoną poprzez żywiczny aromat i połączoną z kwiatowymi, słodkimi wątkami. Tak dobrana struktura z pewnością ukoi zmęczoną głowę, pomoże walczyć ze stresem oraz ułatwi oddychanie w trakcie snu. Polecamy także inne olejki z naszej oferty, wśród których będziesz mógł odnaleźć zapach najlepiej oddający charakter Twojego mieszkania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMetrox
   Składmieszanina naturalnych olejków zapachowych, kompozycji zapachowych oraz alkoholi
   Kod produktu5908230161612