Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olejek zapachowy Metrox żywiczny las

Olejek zapachowy Metrox żywiczny las

11,38
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olejek zapachowy wlewa się do pojemnika domowego nawilżacza powietrza, by uzyskać przyjemny aromat unoszący się w mieszkaniu przez długi czas. Substancja ma niezwykle złożoną strukturę, na którą składają się kompozycje aromatyczne, a głównym motywem przewodnim jest żywiczny las. Taka woń odświeża pomieszczenia, zaś Tobie zapewnia spokojny sen oraz ułatwia oddychanie. Dostępne są także inne warianty zapachowe olejków.

   Cechy i zalety

    Olejek zapachowy jest dodatkiem przeznaczonym do różnych modeli nawilżaczy powietrza. Możesz go stosować wraz z urządzeniami sieciowymi, ultradźwiękowymi, choć świetnie nadaje się także do tradycyjnych aparatów z ceramiki. Substancja ma niezwykle złożony skład, oparty na alkoholu, olejkach eterycznych i naturalnych kompozycjach zapachowych, których przewodnim motywem jest las. W efekcie tego woń wydobywająca się z nawilżacza jest intensywna i przynosi na myśl dzikość natury, wyrażoną poprzez żywiczny aromat i połączoną z kwiatowymi, słodkimi wątkami. Tak dobrana struktura z pewnością ukoi zmęczoną głowę, pomoże walczyć ze stresem oraz ułatwi oddychanie w trakcie snu. Polecamy także inne olejki z naszej oferty, wśród których będziesz mógł odnaleźć zapach najlepiej oddający charakter Twojego mieszkania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetrox
     Składmieszanina naturalnych olejków zapachowych, kompozycji zapachowych oraz alkoholi
     Kod produktu5908230161612