icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Opaska kątowa bezsęczna 45 x 45 x 2400 mm sosna

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Opaska kątowa bezsęczna 45 x 45 x 2400 mm sosna
41,98
/ szt.
17,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Proponowana kątowa opaska bezsęczna okazuje się niezwykle pomocnym elementem wykorzystywanym podczas wykonywania prac remontowych, ponieważ doskonale sprawdzi się w atrakcyjnym wykańczaniu drewnianych i drewnopodobnych powierzchni i konstrukcji. Do produkcji opaski użyto naturalnego drewna sosnowego, dzięki czemu wyróżnia się ona łatwością obróbki.

  Cechy i zalety

  Bezsęczna opaska kątowa pozwala przeprowadzać prace polegające na wykańczaniu drewnianych i drewnopodobnych elementów konstrukcyjnych, do których zaliczyć możemy boazerie, podbitki czy ściany. Produkt dzięki wykonaniu z naturalnego drewna sosnowego charakteryzuje się wysoką odpornością na zniekształcenia, więc przez długi czas gwarantuje doskonały efekt. Proponowany element wykończeniowy z powodzeniem wykorzystasz również do oprawy ulubionych grafik bądź obrazów. Opaska dzięki swojej neutralnej barwie pozwala na pomalowanie lub polakierowanie jej na dowolny kolor, co korzystnie wpłynie na ogólny wygląd i klimat całego pomieszczenia. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne opaski kątowe dostępne w różnych rozmiarach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędziKrawędź pod kątem
   MateriałSosna
   Grupa kolorystycznaNaturalny
   Kod produktu3663602872023