Zobacz więcej Gwintowniki i narzynki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Gwintowniki i narzynki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka do narzynek Topex dł. 230 mm

Oprawka do narzynek Topex dł. 230 mm

36,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oprawka to element niezbędny podczas utrzymywania narzynka przy nacinaniu gwintów. Produkt wykonano ze stali, której istotną zaletą jest przede wszystkim wytrzymałość. Dzięki temu narzędzie pozostanie w oryginalnym kształcie, nawet podczas intensywnej eksploatacji. W naszej ofercie są dostępne również inne produkty tej samej marki.

   Cechy i zalety

    Oferowana oprawka to narzędzie, który posłuży Ci podczas prac związanych z montażem oraz obróbką materiałów. Produkt przede wszystkim będzie odpowiednim dodatkiem do wyposażenia Twojego przydomowego warsztatu. Stosując element możesz z powodzeniem utrzymać narzynek, przy wykonywaniu ręcznego nacinania gwintu zewnętrznego – wykonasz niezwykle precyzyjne cięcia. Ponadto zaletą narzędzia jest materiał zastosowany do jego wykonania – stal, która charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością. W związku z tym oprawka pozostanie w oryginalnym kształcie oraz posłuży Ci przez wiele lat. Wśród naszego asortymentu odnajdziesz także z łatwością inne produkty, przydatne w szczególności do wykonywania prac montażowych w Twoim domu lub warsztacie.

    • Utrzymanie narzynka podczas ręcznego nacinania gwintów zewnętrznych

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTopex
    MateriałStal narzędziowa
    Kod produktu5902062060587