LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Opryskiwacze ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Opryskiwacze ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Opryskiwacz spalinowy Gardetech 20 l

Opryskiwacz spalinowy Gardetech 20 l

948
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Opryskiwacz spalinowy to urządzenie, które pozwoli Ci w łatwy sposób zadbać o odpowiedni rozwój roślin w Twoim ogrodzie lub na działce. Za jego pomocą będziesz mógł rozprowadzać środki ochrony roślin, zabezpieczające uprawy przed szkodnikami oraz rozmaitymi chorobami. Produkt wyposażony został w szelki, które pozwalają nosić go na plecach.

   Cechy i zalety

    Opryskiwacz spalinowy to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które znajdzie zastosowanie w każdym przydomowym ogrodzie, na działkach oraz w sadach. Produkt ten umożliwia dbanie o prawidłową kondycję roślin – za jego pomocą będziesz rozpylał preparaty na roślinach dotkniętych chorobami lub zaatakowanych przez szkodniki. W zestawie znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do pracy. Urządzenie wyposażone zostało między innymi w szelki, dzięki którym będziesz mógł je nosić na plecach – jest to niezwykle istotne podczas pielęgnowania ogrodów i działek o dużej powierzchni. Dodatkowo posiada dyszę oraz lancę, czyli akcesoria pozwalające rozpylać chemikalia w odpowiedniej odległości od użytkownika. W naszej ofercie znajdziesz także inne modele opryskiwaczy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZraszacz ciśnieniowy
     Kod produktu5900789018201