Produkty

Opryskiwacz Venus Super 360 1,5 l

Kliknij aby powiększyć

Opryskiwacz Venus Super 360 1,5 l

Marka: Kwazar

Marka: Kwazar

Kod: 618330

|
 • wydłużona do 3 lat gwarancja na zbiornik
 • system 360° umożliwiający oprysk przy dowolnej pozycji opryskiwacza
 • regulacja kąta oprysku
 • regulacja stopnia rozpylenia płynu (od mgiełki po strumień)
 • zawór bezpieczeństwa
 • pierścień stabilizujący i chroniący zbiornik przed uszkodzeniami
Opryskiwacz może znaleźć zastosowanie w niemal każdym domu i ogrodzie – gdzie pozwoli na wygodną pielęgnację trawnika oraz kwiatów. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, przez co jest nie tylko odporny na wilgoć, ale także lekki i łatwy w przenoszeniu. Opryskiwacz możesz obracać pod dowolnym kątem – tym samym docierając nawet do trudno dostępnych miejsc.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Pojemność w litrach

1,5 l

Długość opakowania

12.5 cm

Wysokość opakowania

33 cm

Szerokość opakowania

12.5 cm

Waga brutto

0.56 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

opryski w ogrodzie / na działce

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata; 3 lata na zbiornik

Marka

Kwazar

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor

pomarańczowy

Materiał wykonania

polipropylen, HDPE
Zastosowanie opryskiwacza, pozwoli Ci na wygodne nawodnienie roślin znajdujących się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie lub tarasie. Produkt charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu nadaje się do przechowywania w niemal każdej szafce – gdzie nie zajmie dużo miejsca. Opryskiwacza możesz używać pod dowolnym kątem, co pozwoli na zroszenie nawet trudno dostępnych miejsc na Twojej działce. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, dlatego też zachowuje estetyczny wygląd mimo ciągłego kontaktu z wodą. Opryskiwacz posiada profilowany uchwyt, zapewniający komfort pracy. Produkt jest lekki, dlatego też wygodnie przeniesiesz go w niemal każde miejsce. Opryskiwacz otrzymasz w komplecie wraz z zespołem pomp i dysz – dzięki czemu nie będzie konieczne robienie dodatkowych zakupów.
Ocena
2 komentarze
28.05.2019
Sprzętu nie polecam, słaba trwałość w stosunku do ceny. Wasz doradca mi nie pomógł, straciłem tylko czas. Końcówka jest ok 600 razy lżejsza od całego opryskiwacza. Poszczególne pomarańczowe elementy z tworzywa sztucznego odbarwiają się w skrajnie różnym tempie. To właśnie delikatna końcówka odbarwiła się najbardziej co świadczy o niskiej jej odporności na starzenie. W ten sposób promuje się "rozwój gospodarczy" kosztem środowiska...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli nie udało się Panu uzyskać satysfakcjonującej pomocy ze strony naszego doradcy. Czy możemy Pana prosić o szczegółowe opisanie tej sytuacji oraz doprecyzowanie, jakiego rozwiązania Pan oczekuje? W tym celu zapraszamy na stronę: www.castorama.pl/kontakt Kwestię materiału, z jakiego wykonana jest końcówka oraz jej szybkiego blaknięcia wyjaśnimy z producentem opryskiwacza.

23.05.2019
Opryskiwacz ma tylko jedną wadę: ta pomarańczowa końcówka dyszy przegubowej jest wykonana z tworzywa sztucznego mało odpornego na starzenie. Pozostawienie jej na działanie czynników atmosferycznych przez jeden rok tak obniżyło wytrzymałość, że przy dokręcaniu w celu uzyskania mgiełki pękła. Zniszczenie elementu wartości złotówki dyskwalifikuje cały opryskiwacz. W Castoramie w Tarnowskich Górach końcówki nie mogę kupić. Przez internet można kupić całą końcówkę przegubową ale w połączeniu z kosztami transportu raczej mało opłacalne. Drażni mnie nieekologiczne podejście do sprawy producenta i dystrybutora.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Mimo posiadania w ofercie części zamiennych do opryskiwaczy tej firmy, poszukiwany przez Pana element rzeczywiście nie jest dostępny. Zachęcamy serdecznie do złożenia wizyty w sklepie, gdzie jeden z naszych doradców postara się pomóc w odnalezieniu możliwej przyczyny tego wydarzenia oraz jego najlepszego rozwiązania. Jednocześnie obiecujemy przyjrzeć się bliżej wspomnianej przez Pana kwestii dostępności części zamiennej. Chcielibyśmy również przypomnieć o możliwości reklamacji wadliwego produktu.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Domowe sposoby na walkę z mszycami

 • Ogród

  Bezpieczeństwo podczas oprysków

 • Ogród

  Nawóz z pokrzywy – jak go zrobić i stosować

Ocena i komentarz dla:

Opryskiwacz Venus Super 360 1,5 l