Zobacz więcej Pojemniki i organizery kuchenne

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Organizer kuchenny Cooke&Lewis drewniany
Strzałka w prawo

Organizer kuchenny Cooke&Lewis drewniany

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kuchnia to serce domu, dlatego zadbaj o to, aby dobrze funkcjonowała. Pomocne będą Ci w tym akcesoria marki Cook&Lewis, które są zarówno praktyczne, jak i bardzo dekoracyjnie się prezentują. Tym sposobem stworzysz miejsce, w którym będziesz chętnie przebywał. Oferowany tutaj organizer pozwoli Ci zachować porządek w kuchni lub jadalni.

   Cechy i zalety

    Jeśli zależy Ci na tym, aby mieć w kuchni ład i porządek, wybierz oferowany w tym miejscu organizer. Wyrób cechuje się praktycznością, ale jego niewątpliwą zaletą jest także to, że wykonany został z drewna. Materiał ten prezentuje się klasycznie, a jednocześnie elegancko. Idealnie pasuje do kuchni zaaranżowanych tradycyjnie oraz nowocześnie. Świetnie łączy się z wyposażeniem w klimacie śródziemnomorskim, gdzie dominują drewniane meble oraz wiele zielonych roślin, takich jak zioła w doniczkach. Dodatkowo wyrób wyróżnia się trwałością, bowiem drewno jest bardzo wytrzymałe. W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty marki Cook&Lewis, które okażą się niezbędne podczas meblowania i organizowania kuchni. Wszystkie te elementy, zarówno meble, jak i dodatki charakteryzują się solidnością wykonania oraz estetycznym wyglądem.

    • 3 pojemniki - mały: 23 x 15,2 x 6,4 cm, średni: 30,5 x 15,2 x 6,4 cm, duży: 38 x 15,2 x 6,4 cm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałBambus
    Kod produktu5052931583133