Produkty

Organizer MacAllister Tandem B 400

Kliknij aby powiększyć

Organizer MacAllister Tandem B 400

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 212059

Dodaj pierwszą opinię!

|
Organizer umożliwia przechowywanie dużej liczby elementów. Znajdzie zastosowanie podczas porządkowania Twojego przydomowego warsztatu, ponieważ pozwoli Ci na posegregowanie niewielkich akcesoriów, na przykład śrubek czy różnych taśm. Tworzywo sztuczne cechuje się znakomitą trwałością, dlatego organizer posłuży Ci przez długi czas.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

385 x 283 x 50 mm

Długość opakowania

38.5 cm

Wysokość opakowania

5 cm

Szerokość opakowania

28.3 cm

Waga brutto

0.553 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów

Parametry indywidualne

Rodzaj

organizer

Marka

MacAllister

Seria

Tandem

Informacje dodatkowe

regulowane przegordy

Nr referencyjny

ORGB400TCZ

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

czarny, transparenty, niebieski

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne

Organizer z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim przydomowym warsztacie. Spory pojemnik umożliwi Ci przechowywanie rozmaitych drobiazgów i akcesoriów – funkcjonalne przegródki pozwalają na porządkowanie różnego rodzaju elementów. Dodatkowo ich ścianki możesz wygodnie przestawiać, tworząc przestrzeń o wielkości pasującej do rozmiarów Twoich przedmiotów. Produkt pomoże Ci zachować porządek w warsztacie, a także usprawni odnajdywanie elementów potrzebnych Ci w czasie pracy. Wykonany został z tworzywa sztucznego, dlatego posłuży Ci przez długi czas – materiał ten jest bowiem odporny na uszkodzenia mechaniczne. W naszym asortymencie dostępne są również organizery w innych rozmiarach, zatem dopasujesz je do swoich oczekiwań.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Jak przechowywać jabłka

 • Urządzanie

  Do czego wykorzystać stare skrzynie?

 • Urządzanie

  Urządzamy schowek na sprzęty domowe

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Organizer MacAllister Tandem B 400