icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Wkłady do szuflad

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo

Wkłady do szuflad

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Organizer na sztućce Cooke&Lewis drewniany
Strzałka w prawo

Organizer na sztućce Cooke&Lewis drewniany

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Organizer na sztućce znajdzie zastosowanie podczas urządzania Twojej kuchni. Za jego pomocą będziesz w stanie zachować w niej porządek, jak również ochronisz wnętrze szuflady przed zarysowaniami od sztućców. Specjalne przegródki pozwolą Ci posegregować noże, widelce oraz łyżki. Wkład wykonany został z drewna i wykończony w naturalnej, brązowej kolorystyce. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Organizer na sztućce świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym – stanowi jeden z elementów wyposażenia kuchennego. Umieszcza się go w szufladzie, gdzie tworzy idealne warunki do segregowania oraz przechowywania sztućców – posiada aż 5 przegródek. W związku z tym możesz oddzielić od siebie widelce, łyżki, noże, łyżeczki deserowe oraz widelczyki do ciasta. Produkt wykonany został z drewna sosnowego, dzięki czemu wyróżnia się eleganckim brązowym kolorem. Surowiec ten wykazuje również doskonałe właściwości wytrzymałościowe i posłuży Ci przez długi czas w niezmienionym stanie. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne akcesoria kuchenne tej marki, skompletujesz zatem wszystkie elementy potrzebne w czasie przygotowywania posiłków.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba przegród5
     MateriałBambus
     Docelowe pomieszczenieKuchnia
     Kod produktu5052931583140