icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Baterie łazienkowe

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oring głowicy baterii Jano 1/2" włoski

Oring głowicy baterii Jano 1/2" włoski

3,78
/ opak.
0,76
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podczas remontu i wyposażania wnętrza łazienki możesz stanąć przed potrzebą uszczelnienia baterii. Oring głowicy baterii Jano włoski pozwoli Ci samodzielnie uporać się z nieszczelnościami kranu. Wykonany jest z trwałej gumy, dzięki czemu będziesz użytkował go przez wiele lat. Produkt doskonale pasuje do wskazanej głowicy.

  Cechy i zalety

  Cieknący kran może powodować straty wody. Wpłynie to na wysokość opłat za to medium. Możesz tego uniknąć, sięgając po oring głowicy baterii Jano 1/2" włoski. Dzięki niemu usuniesz usterkę i przywrócisz szczelność układu. Zapobiegniesz też wlewaniu się wody za umywalkę. Dzięki temu niedostępne miejsca nie staną się siedliskiem grzybów i pleśni. Warto mieć kilka sztuk tego uszczelnienia w zapasie. Ułatwi Ci to szybką reakcję w razie awarii. Oring głowicy baterii Jano włoski jest w kolorze czarnym. Nie pomylisz produktu z innymi uszczelnieniami. Guma jest trwała, a wymiar uszczelnienia pasuje dokładnie do głowicy. W marketach Castorama znajdziesz także inne elementy do baterii. Możesz sięgnąć po uszczelki do kranów, a także odpływów w wannie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   MateriałMosiądz, kauczuk butadienowo-akrylonitrylowy (NBR) i stal
   Kod produktu5908289685299