icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uszczelki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki

Strzałka w prawo

Oring iglicy Jano 3 x 2,4 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oring iglicy Jano 3 x 2,4 mm
3,18
/ opak.
0,64
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15% rabatu na złączki, systemy zasilajace i wodne ogrzewanie podłogowe przy zakupie rury lub płyty

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Oring iglicy Jano może być Ci potrzebny zarówno w czasie montażu armatury, jak i jej naprawy. Uszczelka zapewnia szczelność w baterii, która korzysta z podwójnych dopływów w ścianie. Produkt ma średnicę doskonale dopasowaną do iglicy. Bez trudu samodzielnie wyjmiesz stare uszczelnienie i na jego miejsce zamontujesz ten element.

  Cechy i zalety

  Dopływ wody w ścianie jest nieszczelny? Woda leje się po ścianie i nie wiesz, jak temu zapobiec? Może wystarczy oring iglicy Jano 3 × 2,4 mm? Ta uszczelka umieszczona jest wewnątrz baterii umywalkowej ściennej. Wymiana będzie wymagała odkręcenia tego elementu i wyjęcia iglicy. To uszczelnienie dobrze jest wymieniać za każdym razem przy wszelkich pracach związanych z armaturą. Dlatego oring iglicy Jano powinien stanowić wyposażenie Twojej skrzynki narzędziowej. Produkt wykonany jest z gumy. To wpływa na jego szczelność. Ten materiał nie sprawi Ci problemów także podczas montażu. W opakowaniu znajdziesz cztery uszczelki w kolorze czarnym. W Castoramie znajdziesz też uszczelnienia do innych miejsc. Możesz sięgnąć po uszczelki do wanny lub złączek żeliwnych.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu4
   Typ opakowaniaopak.
   Średnica produktu7mm
   MateriałGuma
   Kod produktu5908289685336