icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Osadnik rynnowy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Osadnik rynnowy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osadnik rynnowy 5 - 12,5 cm brązowy

Osadnik rynnowy 5 - 12,5 cm brązowy

29,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Element ten będzie niezbędny do zamknięcia przepływu deszczówki w Twoich rynnach, dzięki niemu doprowadzisz wodę do kanalizacji. Bez najmniejszych problemów samodzielnie podepniesz go do systemu swoich rynien i podłączysz do zewnętrznego systemu kanalizacyjnego. Instalacja ta uchroni Cię przed nagromadzeniem wód deszczowych w okolicach budynku oraz podsiąkaniem Twoich fundamentów.

   Cechy i zalety

    Jednym z elementów, który sprawi, że będziesz mógł cieszyć się z uroków posiadania własnego domu jest skuteczny system odprowadzania wód deszczowych. Uchroni on Twój budynek oraz fundamenty przed namakaniem, a teren przed nagromadzeniem wód gruntowych. Aby skonstruować odpowiedni układ, powinieneś zaopatrzyć się w osadnik. Oferowany tutaj model samodzielnie podłączysz do rur osadowych, a następnie do zewnętrznej kanalizacji. Dzięki niemu odprowadzisz deszczówkę ze swojego terenu – unikniesz negatywnych skutków nawet najbardziej intensywnych opadów. Wyrób został wykonany z trwałego materiału, jakim jest polipropylen. Posłuży on zatem przez długo, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze związane z jego wymianą.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBrązowy
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5906485928141