Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Osadnik rynnowy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Osadnik rynnowy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osadnik rynnowy 5 - 12,5 cm szary

Osadnik rynnowy 5 - 12,5 cm szary

29,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt ten pozwoli Ci w prosty sposób odprowadzić wody deszczowe do kanalizacji znajdującej się na zewnątrz budynku. Osadnik skonstruowany został tak, abyś samodzielnie bez problemów podłączył go do rur spustowych odprowadzających wodę z rynien. Zapewnisz w ten sposób ciągłość odpływu i uchronisz się przed nasiąkaniem fundamentów oraz gromadzeniem wód gruntowych.

   Cechy i zalety

    Odpowiednia instalacja służąca do odprowadzenia wody deszczowej jest bardzo ważnym elementem – dzięki niej możesz uniknąć nieprzyjemności związanych z intensywnymi opadami. Jeżeli chcesz skutecznie zabezpieczyć swój dom, możesz zaopatrzyć się w osadnik. Z pomocą tego produktu odprowadzisz deszczówkę do kanalizacji, uchronisz fundamenty przed podsiąkaniem oraz unikniesz nagromadzeniem wód gruntowych. Wyrób możesz w prosty sposób podłączyć do rur spustowych, które odprowadzają wodę z rynien. Samodzielnie podepniesz go także do zewnętrznego systemu kanalizacyjnego. Osadnik został wykonany z wytrzymałego materiału jakim jest polipropylen, posłuży Ci zatem przez długi czas, co pozwoli zaoszczędzić Ci pieniądze związane z jego wymianą.

     Specyfikacja techniczna

     KolorSzary
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5906485928110