LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Klocki ścierne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Klocki ścierne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrzałka dwustronna osełka 230 mm

Ostrzałka dwustronna osełka 230 mm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osełka wykonana z krzemu to małych rozmiarów produkt, który warto posiadać na wyposażaniu swojego warsztatu, garażu czy skrzynki narzędziowej. Dzięki niej z łatwością przywrócisz ostrość wielu narzędziom, a także wyrównasz i wygładzisz różne powierzchnie. W naszej ofercie znajdziesz także inne materiały ścierne, które łatwo dopasujesz do swoich potrzeb.

   Cechy i zalety

    Osełka znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie majsterkowicza oraz profesjonalnych zakładach różnego typu. Ten niewielkich rozmiarów produkt pełni bowiem bardzo praktyczną funkcję i może okazać się przydatny podczas wykonywania wielu czynności. Osełka jest narzędziem, które z powodzeniem zastosujesz do ostrzenia swoich narzędzi – za jej pomocą przywrócisz im pierwotną sprawność. Sprawdzi się także podczas prac remontowo-wykończeniowych czy renowacyjnych, kiedy to posłuży do szlifowania oraz wygładzania różnego typu powierzchni. Osełka powstała z krzemu, jest lekka i wyróżnia się niewielkim rozmiarem – z łatwością znajdziesz dla niej miejsce w swojej skrzynce narzędziowej. W naszej ofercie dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów ściernych, które możesz dopasować odpowiednio do charakteru wykonywanych prac.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu230mm
     Szerokość produktu20mm
     Waga produktu300g
     PrzeznaczenieOstrzenie narzędzi, szlifowanie, wyrównywanie powierzchni
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MateriałWęglik krzemu
     Kod produktu5906083262104