Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta 11 x 46 cm biała siatka

Osłona wentylacyjna Awenta 11 x 46 cm biała siatka

15,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Biała osłona wentylacyjna służy do estetycznego wykańczania nawiewu wentylacyjnego w drzwiach i systemach zabudowy wewnątrz pomieszczeń. Może być montowana na przykład przy wejściu do łazienki, spiżarni lub innego pomieszczenia, w którym znajduje się kanał wentylacyjny. Posiada kratkę, która zapewnia większe poczucie prywatności.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna z siatką to produkt, który zamontujesz w drzwiach wewnętrznych w swoim domu. Zastosowanie jej z innymi elementami systemu zapewnia odpowiednią wentylację grawitacyjną pomieszczenia – właściwa cyrkulacja powietrza w lokalu zapobiega gromadzeniu się wilgoci na ścianach i zapewnia lepsze warunki dla zdrowia. Polecana jest w szczególności do montażu w drzwiach łazienkowych, spiżarnianych, a także do wentylowania szaf z systemami przesuwnymi. Kratka ma kolor biały, więc najbardziej pasuje do jasnych drzwi, na których tle nie będzie się wyróżniać. W naszej ofercie dostępna jest także identyczna kratka w kolorze brązowym, która pasuje do ciemniejszych skrzydeł drzwiowych. Siatka chroni pomieszczenie przed dostępem kurzu i insektów.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kod produktu5905033298194