icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta 11 x 46 cm biała

Osłona wentylacyjna Awenta 11 x 46 cm biała

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Osłona z polistyrenu znajduje zastosowanie w stolarce budowlanej oraz przemyśle meblowym. Służy do wykańczania otworu wentylacyjnego w drzwiach. Można zastosować ją na przykład w wejściu do łazienki, spiżarni, kotłowni, a także na drzwiach szafy przesuwnej – przez nawiew swobodnie przechodzi powietrze, które ułatwia wentylację wnętrza.

  Cechy i zalety

  Biała osłona wentylacyjna znajduje zastosowanie jako uzupełnienie drzwi wewnętrznych w mieszkaniu lub szafy pod zabudowę. Może być stosowana na przykład w drzwiach łazienkowych, toaletach, spiżarniach i tym podobnych wnętrzach w domu. Umożliwia swobodny przepływ powietrza między pomieszczeniami, co zapewni lepszą wentylację mieszkania i zapobiega gromadzeniu się wilgoci na ścianach. Podłużna kratka zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach słabo wentylowanych. Jej kolor najlepiej dobierać do barwy drzwi. W naszej ofercie kratki są dostępne w wielu kolorach dostosowanych do oferowanych na rynku drzwi wewnętrznych. Biały kolor jest pasuje do jasnych skrzydeł z płyt MDF lub drewna lakierowanego na biało.

   Specyfikacja techniczna

   KolorBiały
   Kod produktu5905033298187