Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta 11 x 46 cm brązowa siatka

Osłona wentylacyjna Awenta 11 x 46 cm brązowa siatka

15,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka wentylacyjna w drzwiach służy do umożliwienia właściwej cyrkulacji powietrza między zamkniętymi drzwiami. Przez nią dostaje się świeże powietrze do pomieszczeń nie wyposażonych w okna i do wewnątrz zabudowy meblowej. Osłonę wstawia się w prostokątny otwór, który najczęściej wykonuje się nad dolną krawędzią skrzydła drzwiowego.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna służy do wykańczania otworu w drzwiach łazienki, spiżarni lub szafy przesuwnej. Wspomaga wentylację grawitacyjną, która polega na przepływie świeżego powietrza między częściami mieszkania – drzwi do każdego z pomieszczeń nie mogą być więc całkowicie szczelne. Kratkę montuje się tuż nad dolną krawędzią skrzydła. Przez przesłonę swobodnie przechodzi powietrze, a dzięki kratce nie przedostaje się kurz. Została wykonana z mocnego tworzywa, które jest odporne na wilgoć. Produkt ma brązowy kolor, który najbardziej pasuje do drzwi w ciemnych barwach. W ofercie dostępne są również inne kratki w wielu kolorach do wyboru. Oferta obejmuje również tuleje osłonowe do okrągłych i kwadratowych otworów w drzwiach.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBrązowy
     Kod produktu5905033298217