Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta 11 x 46 cm brązowa

Osłona wentylacyjna Awenta 11 x 46 cm brązowa

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona polistyrenu wspomaga wentylację grawitacyjną w pomieszczeniach i systemach zabudowy meblowej. Ułatwia napływ świeżego powietrza do wnętrza i usuwanie pary wodnej przez kanał wentylacyjny w pomieszczeniu. Prostokątna osłona została wykonana z tworzywa w kolorze brązowym. Barwa pasuje do klasycznego stylu urządzania wnętrz i dekoracyjnych okuć drzwiowych w ciemnych kolorach.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna w kolorze brązowym to produkt, który montuje się w drzwiach. Szczególnie polecana jest do instalacji w skrzydłach drzwiowych pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci, na przykład łazienek i spiżarni. Kratka umożliwia lepszy przepływ powietrza między pomieszczeniami i zmniejsza ryzyko gromadzenia się wilgoci na ścianach wewnętrznych. Dostarcza tlen potrzebny na przykład do spalania gazu i zapewnia lepszą wentylację pomieszczenia. Brązowy kolor kratki najlepiej dopasować do ciemnych drzwi, tak aby kratka na ich tle się nie wyróżniała. Produkt jest wykonany z mocnego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporny na płowienie oraz uszkodzenia mechaniczne. Dostępny jest w kilku barwach do wyboru.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBrązowy
     Kod produktu5905033298200